ثبت نام بزرگترین دوره فنگشویی ، 12 جلسه ویژه فنگ شویی در دکوراسیون منزل و محیط کار با تخفیف ویژه و قیمت استثنایی
0

مربع لوشو در فنگ شویی

مربع لوشو در فنگ شویی

در فنگ شویی موارد زیادی به چشم می خورد یکی از آن ها، مربع لوشو است. مربع لوشو یک ابزار قدیمی و کهن است که توسط استادان فنگشویی در چین باستان مورد استفاده قرار گرفته می شود. هدف از مربع لوشو ایجاد تعادل و آرامش است و همین طور شما با استفاده از آن می توانید تناسب بین محیط کاریتان و زندگی تان ایجاد کنید. از طرفی جدول فنگ شویی باید یک سری ساختارهایی داشته باشد و آن ها را بتوانید تحلیل کنید و درست استفاده کنید. در این مقاله در وب سایت رئیسی کو نکاتی در این باره بیان خواهیم کرد پس با ما همراه باشید.

 

مربع لوشو چیست

مربع لوشو یک مربع جادویی است که 3 در 3 می باشد. این روش خیلی قدیمی است و فلسفه آن به این صورت است که هر خانه به این مربع به یک عدد متعلق است و از هر سمتی این اعداد را جمع ببندیم حاصل آن 15 خواهد شد. ساختمان، محل زندگی، میز کار و یا هر چیزی که در اطراف تان را می توانید بر اساس این مربع بچینید و نتیجه ان بهبود روابط کاری، روابط زندگی، سلامتی و حرفه است.

 

کارایی مربع لوشو در فنگ شویی

کارایی مربع لوشو در فنگ شویی به این صورت است که عدد 5 در مرکز آن قرار می گیرد و سایر اعداد در حاشیه آن است و 4 عدد زوج مثل 2و4و6و8 در چهار گوشه آن می‌ایستند و با پنج عدد فرد دیگر مثل 1و3و5و7و9 یک مربع شکل می دهد و در فنگ شویی چین باستان جنوب در بالای نقشه قرار می گیرد. شماره 9 شماره ای می باشد برای منطقه حنوب و شماره 1 در قسمت شمالی در پایین جدول لوشو یا فنگشویی است. اعداد فرد در این جدول با کیفیت انرژی یانگ هستند در صورتی که برعکس اعداد زوج انرژی یین را دارند.

 

آموزش مربع لوشو در فنگ شویی

در دوره فنگ شویی شما به آسانی می توانید؛ این مربع را یاد بگیرید و بتوانید آن را در زندگی خودتان ایجاد کنید. این مربع یک سری ریزه کاری هایی دارد که شما آن را در آموزش های فنگشویی خیلی راحت یاد می گیرید؛ شاید برای کسی که بخواهد اولین دفعه آن را امتحان کند، گمراه کننده باشد؛ اما به مرور زمان آن را یاد خواهید گرفت.

 
 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *