ثبت نام بزرگترین دوره فنگشویی ، 12 جلسه ویژه فنگ شویی در دکوراسیون منزل و محیط کار با تخفیف ویژه و قیمت استثنایی
0

چه چیزهایی باید در فنگشویی استفاده کنید

از جاکفشی استفاده کنید

فنگشویی به شما کمک می‌کند تا بهترین باشید. متأسفانه یکی از عادت‌های بسیار بد و قدیمی اکثر ما افراد خصوصاً در ایران قرار دادن کفش‌ها در پشت درب ورودی می‌باشد، که این‌کار تنها باعث می‌شود که شما در زمان باز کردن درب‌ورودی تنها چیزی که احساس می‌کنید هوا و بوی نامطبوع کفش باشد و این‌گونه است که نمی‌توانید هوای سالم را در فضا به وجود آورید. در قسمت پشت درب ورودی به‌هیچ‌عنوان از کفش استفاده نکنید و همیشه به‌طور مرتب کفش‌ها را در جا‌کفشی نگهداری نمایید، تا این‌گونه بتوانید یک هوای پاک و سالم را در محیط احساس کنید.

در فنگشویی از نگهداری گیاهان غافل نشوید

متأسفانه برخی از افراد به‌دلیل نداشتن حوصله و یا ذوق هنری خاص از پرورش هرگونه گیاهی  سرباز می‌زنند، در صورتی‌که گیاهان طبیعی انرژی بسیار فراوانی را می‌توانند به محیط شما تزریق کنند و هنگامی‌که شما از گیاهان طبیعی در طراحی‌داخلی منزل و یا محل‌کار خود استفاده کنید، صددرصد خواهید توانست محیط را از انواع انرژی‌های منفی و مخرب دور کنید؛ چرا که گیاه علاوه بر جنبه‌ی تزئینی بسیار جالبی که دارد به خوبی می‌تواند باعث ایجاد هوای مطبوع و سالم در فضا گردد و سعی کنید همیشه از گیاهانی استفاده کنید، که برگ‌های پهنی دارند و بتوانند با رشد خود امید و سرزندگی را به‌شما یادآوری کنند؛ چرا‌که رشد گیاه به‌طور غریزی به‌انسان می‌آموزد که هیچ چیزی ماندگار نیست و همیشه انسان در زندگی با تغییراتی همراه می‌شود که باید بدون هیچ‌گونه نگرانی و استرس تنها به روند طبیعی زندگی فکر کرد.

به اتاق خواب در فنگشویی توجه کنید

به این نکته توجه داشته باشید که ترکیب‌بندی اشیاء در منزل و محل‌کار باید با توجه به معیار و فاکتور‌های خاصی انجام شود و به‌عنوان مثال شما در طراحی‌داخلی اتاق‌خواب خود به‌هیچ‌عنوان نباید از تلویزیون استفاده کنید؛ چراکه مشاهده‌ی تلویزیون در اتاق‌خواب تنها باعث آشفتگی ذهن شما می‌شود و نمی‌توانید خواب راحتی را تجربه کنید.

علاوه بر‌این‌که اتاق‌خواب تنها یک محل برای استراحت می‌باشد که شما باید از لوازم خاص برای چیدمان این اتاق استفاده کنید، لوازمی‌که به نوعی به استراحت و بهداشت شخصی شما مربوط باشد که در‌این‌میان، قطعاً تلویزیون جایی نخواهد داشت.

کلام آخر

نمی‌دانم که این موضوع به گوش شما خورده است یا خیر، اما در اصول فنگشویی استفاده از میزهای دایره‌ای شکل بسیار توصیه می‌شود به‌این‌دلیل که انرژی مثبت را به‌راحتی می‌تواند بین افراد انتقال دهد و اما گوشه‌های تیز میزهای مربع شکل افراد را از یک‌دیگر دور می‌کند، به‌همین‌‎خاطر سعی کنید از انواع میزهای بیضی و یا دایره‌ای استفاده نمایید.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *