ثبت نام بزرگترین دوره فنگشویی ، 12 جلسه ویژه فنگ شویی در دکوراسیون منزل و محیط کار با تخفیف ویژه و قیمت استثنایی
0

فنگ شویی – نکاتی برای اجرای بهتر آن

هماهنگی و تعادل را فضا جدی بگیرید

فنگ شویی به افراد می‌آموزد که هماهنگی باعث می‌شود تا هنر خاص یک سبک زندگی شیرین را برای خود در نظر داشته‌باشید و آن‌را احساس کنید؛ چراکه قدرت زیبایی‌شناسی همیشه باعث وجود روحیه‌ی بهتر و بالاتر در افراد می‌شود و هنگامی‌که شما فضا و محیط پیرامون خود را با هماهنگی و متعادل‌سازی با به‌جریان بیندازید، بدون‌شک هرگونه انرژی منفی که در فضای شما وجود داشته است از بین خواهد رفت. به‌این‌ترتیب‌که به واسطه‌ی هماهنگی و هم‌خوانی بین اشیاء در محیط شما هر کدام می‌توانند تأثیر خود را بر دیگری بگذارد و این‌چنین محیط شما را به‌صورت شهودی با یک نتیجه‌ی قابل لمس روبه‌رو سازد.

 

سبد غذایی مناسب برای عملکرد بهتر بدن

این نکته را از یاد نبرید که تغذیه و غذای‌مناسب، خواب‌منظم و ذهنی آرام همگی باعث می‌شوند تا سلامت روحی و جسمی انسان تضمین شود و این‌گونه به یک انرژی مثبت و خاص در زندگی خود دست یابد، این‌گونه است که انرژی انسان به‌بطالت صرف نمی‌شود و به‌خاطر وجود احساس خوبی که دارد همیشه به‌دنبال بهترین‌ها در زندگی خود می‌باشد.

تغذیه‌ی مناسب بدون‌شک می‌تواند باعث‌شود که افراد انرژی لازم را برای انجام کارهای روزمره‌ی خود به شکل ویژه به‌دست آورند و همان‌گونه که می‌دانید اختلال در سبد تغذیه به نتیجه‌ی خوبی منجر نخواهدشد، و نخواهید توانست به‌خوبی به فرآیند زندگی خود ادامه دهید به‌این‌دلیل‌که، عملکردهای ویژه‌ی اعضای بدن به خاطر کمبود و نبود انواع مواد و ویتامین‌های خاص انسان را با مشکل‌های شدیدی روبه‌رو می‌کند.

حتی اگر شما بتوانید محیط مناسبی را برای صرف غذا با افرادی که با آن‌ها علاقه دارید در شرایط ویژه ترتیب دهید، کاملاً طبیعی است که سبک زندگی شما را به‌کلی تغییر خواهد داد و به‌این‌شکل تأثیر عالی و جالب هم‌دلی و بودن در کنار افرادی که آن‌ها را دوست دارید، باعث جذب انرژی مثبت و ایجاد روحیه‌ی بالاتر برای شما خواهد شد.

چراکه اگر انسان احساس خوبی نسبت به‌خود و سبک زندگی‌خود نداشته‌باشد، همیشه با یک روحیه‌ی خسته و افکار ناخوشایند و آزار‌دهنده به ذهن و جسم خود آسیب می‌زند، بهداشت‌محیط بدون‌شک بر‌روی بهداشت‌روانی افراد تأثیر می‌گذارد و به‌همین‌دلیل است که فنگ شویی همیشه بر روی تمیزی و نظافت توجه ویژه‌ای داشته است.

 

رعایت نکات بهداشتی از دیدگاه فنگ شویی

دستشویی مهم‌ترین قسمت هر مکان می‌باشد، به‌همین‌جهت همیشه باید کاملاً تمیز و به‌دور از هرگونه کثیفی و آلودگی باشد؛ چراکه کثیفی درون دستشویی به‌سرعت می‌تواند باعث ایجاد بوی ناخوشایند در فضا شود و بوی نامطبوع به سرعت برروی روان انسان، تأثیر بد و آسیب‌زای خود را می‌گذارد.

سعی کنید همیشه از رنگ‌های روشن برای سرویس‌بهداشتی و دستشویی استفاده نمایید به‌این‌دلیل‌که، با بکارگیری رنگ‌های روشن . دوری از هرگونه رنگ‌تیره  شما می‌توانید به راحتی هرنوع آلودگی را در محیط مربوطه تشخیص دهید.

تا حدامکان توجه داشته باشید که نباید حمام و دستشویی در یک‌مکان قرارداشته باشند، به‌این‌ترتیب‌که نمی‌توان با توجه به وجود دستشویی در هنگام حمام‌کردن، از نظر ذهنی آرامش‌خاطر مطلوبی داشت و احساس  فرد این‌گونه است که کاملاً بدنش تمیز نشده‌است و حتی اندازه‌ی حمام بسیار مهم است؛ چراکه اندازه‌ی کوچک و البته محدود حمام به‌هیچ‌عنوان نمی‌تواند احساس و انرژی خوب و مثبتی را به افراد منتقل کند، به‌این‌دلیل‌که انرژی منفی در درون حمام وجود دارد و اگر فضا کوچک و محدود باشد، این انرژی خارج نمی‌شود و اگر قادر باشید از آیینه در دکوراسیون حمام استفاده کنید، قطعا با شرایط روحی بهتری افراد را روبه‌رو خواهید کرد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *