ثبت نام بزرگترین دوره فنگشویی ، 12 جلسه ویژه فنگ شویی در دکوراسیون منزل و محیط کار با تخفیف ویژه و قیمت استثنایی
0

فنگ شویی – کاربرد آن

فنگ شویی و کاربرد آن

فنگ شویی که به وجود دو نیروی اصلی در زندگی ما اشاره مستقیمی دارد اصول و قواعد خاصی را بیان می‌کند که ما بتوانیم به واسطه‌ی این اصول، زندگی خود را با تعادل و مهم‌تر از همه تعامل خوبی به‌ثمر برسانیم؛ چراکه قانون طبیعت و ساختار اصلی زندگی با هماهنگی و تعادل به‌نقش پردازی می‌پردازد، به‌گونه‌ای که فنگ شویی به موقعیت‌ها و بخش‌های خاصی برای کسب انرژی مثبت به‌صورت اشاره می‌کند.

 

اهمیت کاربرد چوب در فنگ شویی

فنگشویی به‌عناصر مهم مانند: چوب، فلز، آب، آتش و خاک  اشاره‌های بسیار کلیدی در هر‌گونه شرایطی دارد که در این میان، چوب را به‌عنوان یک منبع طبیعی مهم معرفی می‌کند به‌این‌دلیل‌که، این عنصر بسیار بادوام و البته مفید در زندگی روزمره و هم‌چنین وضعیت اقتصادی با نقش به‌سزایی که دارد، جزء مهم‌ترین عنصر فنگ شویی محسوب می‌شود؛ چراکه شما با استفاده از مبلمان چوبی که بری روی آن می‌نشینید و مشغول خواندن روزنامه و کتاب می‌شوید که هر کدام برگرفته از دل طبیعت است، با کاربرد اصلی و ریشه‌ای چوب به‌شکلی واضح آشنا می‌شوید و توجه داشته باشید، که شما برای ساخت هر وسیله‌ی چوبی که بتواند دکوراسیون داخلی شمارا با تزئینی زیبا به نمایش بگذارد، در اندازه و سایز متناسب آن نیز دقت بسیار داشته باشید، که استقامت، پایداری و ظاهر منحصر‌به‌فردی را خواهید توانست از چوب مشاهده کنید.

بدون‌اغراق شما با استفاده از گلدان‌های چوبی می‌توانید به پرورش گیاه مشغول شوید و همان‌گونه که می‌دانید گیاه در کنار چوب هارمونی زیبایی را از طبیعت در فضای ما به وجود خواهد آورد. این نکته را به‌خاطر بسپارید که صنعت چوب از جمله صنعت‌های بسیار عالی در دنیا محسوب می‌شود که به‌خاطر سازه‌های عالی و مفید خود توانسته تزئینات خاصی را در دکوراسیون داخلی به‌وجود آورد که این موارد در فنگ شویی بسیار مورد تأکید می‌باشد.

 

اصول فنگ شویی اتاق خواب

نکات مربوط به فنگ شویی اتاق خواب را بسیار مهم و کلیدی در نظر بگیرید، به این علت که با چیدمان صحیح اتاق خواب به وسیله‌ی اصول فنگ شویی شما می‌توانید حس آرامش بیشتری را به فضای خود هدیه دهید و اگر اتاق خواب شما یک اتاق خواب دونفره باشد، صددرصد اصول فنگشویی بیشتر در پایداری روابط شما تاثیر خواهد گذاشت، همان‌گونه که احتمالاً بدانید فنگ شویی برای عشق و محبت بیشتر بین افراد نیز راه‌کارهایی را مدنظر دارد که شما با کسب اطلاعات کافی درمورد فنگ شویی می‌توانید به هرآنچه که می‌خواهید برسید.

بدون‌شک افراد علاقه دارند تا در محلی به‌استراحت بپردازند که از نظر ذهنی و روانی آرامش بالایی داشته باشد. البته فصای اتاق خواب به این معنی نیست که ساکت و بی‌روح باشد، بلکه باید یک انرژی ملایم و البته خاص در فضا در جریان باشد، که بتواند حس کِسلی و بی‌حوصلگی را از افراد به‌آسانی دور کرده و خواب راحتی را به آن‌ها هدیه دهد. فنگ شویی شدیدا به این موضوع تأکید دارد که هیچ‌کس نباید در تخت‌خواب خود را دقیقاً روبه‌روی درب ورودی قرار دهد به‌این‌دلیل‌که، هنگام باز کردن درب اتاق‌خواب انواع انرژی‌ها به داخل راه می‌یابند و در این شرایط شما نخواهید توانست به‌راحتی به استراحت خود بپردازید، البته زیر پنجره خوابیدن نیز به‌شدت در اصول فنگشویی منع شده است، که بهتر است برای حفظ سلامتی به این نکات توجه نمایید. ترکیب و تعادل را در انتخاب رنگ و اشیاء اتاق‌خواب رعایت کنید؛ چراکه ترکیب صحیح و اصولی برای متعادل‌سازی صحیح چیدمان جزء موارد مهم فنگ شویی می‌باشد.

برای یادگیری فنگشویی اتاق خواب و کارایی آن و همین طور نحوه چیدمان آن می‌توانید در دوره های آموزش فنگ شویی مهشید رئیسی شرکت کرده و تمام نکات آن را یاد بگیرید. این دوره ها با بهترین قیمت و بالا ترین کیفیت همیشه در دسترس شما خواهند بود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *