ثبت نام بزرگترین دوره فنگشویی ، 12 جلسه ویژه فنگ شویی در دکوراسیون منزل و محیط کار با تخفیف ویژه و قیمت استثنایی
0

فنگ شویی و خانه

فنگ شویی و خانه

فنگ شویی یکی از ارکان اصلی برای موفقیت در دنیای امروزیست. فنگشویی به فلسفه چین باستان به ارکان زندگی در تمام جنبه ها اشاره دارد. اگر بخواهید یک فنگشویی در زندگی تان ایجاد کنید باید به سری ویژگی‌ها و نکات توجه کنید. راهکارهای زیادی با استفاده از فنگشویی وجود دارد که ایجاد کردن هر کدام از آن‌ها به شما کمک می‌کند تا محیط آرامی داشته باشید.

 

فنگ شویی و تعادل

در فنگ شویی مهمترین تاکیدی که دارد این است که تعادل را در زندگی خودتان ایجاد کنید. هر اندازه که تعادل داشته باشید زندگی شما سراسر عشق، مبحت و آرامش است. انرژی یین و ینگ باید در زندگی تعادل داشته باشد اگر یک کدام از آن‌ها بیش از حد باشد، تعادل شما بر هم خواهد خورد.

 

چیزهای بی تعادل را از بین ببرید

یکی از عواملی که سبب ایجاد بی تعادلی در زندگی می‌شود. استفاده از وسایل درهم برهم سبب شده تا نه تنها آرامش و تعادل در زندگی باشد بلکه انرژی هم به خوبی ساطع نشود. از این رو هر چیزی که غیر قابل استفاده است، کهنه است، خراب شده است مثل ظروف شکسته را از خانه خارج کنید.

 

اجرای نقشه فنگشویی در زندگی

یکی از کارهایی که باید انجام دهید این است که نقشه فنگشویی را در زندگی خودتان ایجاد کنید. نقشه فنگشویی که به آن باگوا هم می‌گوید به این معنا است که شما باید مناطق خانه و محیط طندگی خودتان را با مناطق خاص انرژی مرتبط کنید. به عنوان مثال منطقه جنوب شرقی خانه شما از نظر فنگشویی، ارتباط مستقیمی با جریان انرژی و پول دارد که می‌گویند سکه‌های فنگشویی را در آن جا قرار دهید.

 

فنگشویی را آموزش ببینید

اگر خودتان اصول فنگشویی را یاد بگیرید به شما کمک می‌کند که خودتان مربی خودتان باشید، مطالب را خودتان در زندگی تان ایجاد کنید. دوره های مجازی فنگشویی و کلاس های فنگ شویی وجود دارد که به شما تمام مطالب اولیه و پایه فنگ شویی را آموزش می دهند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *