ثبت نام بزرگترین دوره فنگشویی ، 12 جلسه ویژه فنگ شویی در دکوراسیون منزل و محیط کار با تخفیف ویژه و قیمت استثنایی
0

فنگشویی

فنگشویی

فنگشویی در لغت معنای آب و باد را می دهد؛ این فلسفه در چین و آسیا گسترش زیادی پیدا کرده است. از آن برای چیدمان درست وسایل؛ طوری که بیشترین تاثیر را روی موفقیت، سلامتی و شادی بگذارد استفاده می کنند. جلوگیری از هر مدل بهم ریختگی، شلختگی و بی نظمی در فنگشویی تاکید زیادی می شود. عناصری که در فنگ شویی اهمیت دارند شامل چوب، خاک، آتش، آب و فلز هستند.

 

اصول فنگشویی

در این فلسفه همه چیز به انرژی بر می گردد؛ انرژی اهمیت زیادی دارد. انرژی که به آن چی هم گفته می شود اگر مثبت باشد شنگ نام دارد که شانس را در زندگی کاری، عاطفی، سلامتی و عاشقانه زیاد می کند و سبب شده تا اتفاقات خوب در زندگی فرد بیشتر و بیشتر شود.

 

یین و ینگ فنگشویی

در فنگ شویی یین و ینگ دو نیروی اصلی می باشد که همه زندگی را به شکل می رساند و به آن تعادل می دهد. درک و شناخت در بین یین و ینگ از اصول های مهم فنگ شویی می باشد که با استفاده از مفاهیم آن ها زندگی  شما به سمت تعادل داشت پیش می رود. ماه و خورشید نماد های یین و یانگ هستند که نیروهای متضاد جهان را تحت تاثیر قرار می دهند.

 

مربع لوشو

مربع لوشو در فنگ شویی تاثیر خیلی زیادی دارد. این مربع در فنگشویی آموزش داده می شود. این مربع جادویی 3 در 3 هستش که بر پایه قدیمی ترین روش بر پایه فلسفه کهن چین است. طبق افسانه های قدیمی چین امپراتور یو آن را روی یک حیوانی به نام لاکپشت پیدا کرد و به هر کدام از خانه های این مربع یک عدد تعلق دارد که از هر طرف هر کدام این اعاد را جمع نماییم به 15 می رسیم. برای خانه، دفتر کار و یا …. می توان مطابق با مربع لوشو پیش رفت.

 

فنگشویی در ایران

امروزه در ایران هم، فنگ شویی شهرت زیادی پیدا کرده است؛ به خصوص کسانی که می خواهند طراحی دکوراسیون داخلی شوند به سراغ یادگیری فنگشویی می روند چون که فنگ شویی سبب شده تا هم بتوانند طرح های دکوراسیون خوبی بزنند و هم بتوانند آرامش را در دکور برای مشتری خودشان ایجاد کنند.

امروزه کلاس های فنگ شویی به صورت حضوری در قالب کلاس و کارگاه، مجازی و آنلاین برگزار می شود که در آن متدهای این فلسفه آموزش داده می شود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *