ثبت نام بزرگترین دوره فنگشویی ، 12 جلسه ویژه فنگ شویی در دکوراسیون منزل و محیط کار با تخفیف ویژه و قیمت استثنایی
0

فنگشویی کیف پول

فنگشویی کیف پول

فنگشویی کیف پول به شما کمک می کند تا کیف پولتان را طوری تنظیم کنید که همواره پر از پول و برکت باشد. در رابطه با فنگ شویی این مورد زمانی که می خواهید چیزی را در داخلش پیدا کنید اگر دچار مشکل شده اید این معنا را می دهد که از نظر مالی مشکل دارید.

همان‌ طور که می‌ دانید وضعیت و شرایط مالی امروز برای همه افراد مهم است؛ طوری که در طول روز به ‌طور متوسط هشت ساعت به انجام کار می ‌پردازند تا در آخر ماه بتوانند یک مبلغی داشته باشند و زندگی‌ شان را بچرخانند اما افرادی هم هستند که با کمترین کار و کمترین انرژی بیش ترین میزان درآمد را درمی‌ آورند طوری که برای همگان قابل ‌توجه است این افراد از یک سری متد ها استفاده می‌ کنند و قوانین فنگ شویی و کیف پول را در زندگی‌ شان رعایت می‌کنند.

اگر شما هم بخواهید درآمد خودتان را بیشتر و چندین برابر کنید بهتر است نگاهی به قوانین فنگ شویی داشته باشید تا به شما کمک کند افزایش درآمد داشته باشید فنگ شویی در جنبه ‌های مختلف زندگی تأثیر می‌گذارد اما یکی از بیشترین جنبه‌ های آن برای کسب درآمد و بهبود زندگی است فنگ شویی باید بتواند که به شما کمک کند تا با استفاده از جنبه ‌های مختلف اوضاع مالیتان را بهبود ببخشید و آن را دگرگون کنید اگر می ‌خواهید در زندگی مالیتان تغییر داشته باشید این مقاله را در رابطه با فنگشویی کیف پول تا انتها مطالعه کنید.

 

نکات فنگشویی کیف پول

  • پول های کهنه و پاره و مچاله شده را در کیف پولتان نگذارید
  • سعی کنید از کیف پولی استفاده کنید که محبور نباشید آن را تا کنید
  • رنگ قرمز برای پوشش بانکی جذب و گردش آن را بیشتر می کند
  • هر هفته کیف پولتان را پاک سازی کنید و کاغذهای اضافی را بیرون بریزید.

 

ابعاد کیف دستی

برای این که بتوانید فنگ شویی را در کیف دستی تان رعایت کنید بهتر است به سراغ کیفی بروید که مناسب اندازه و ابعاد پول باشد چون که؛ هر چه بزرگ تر باشد انباشتگی در آن بیشتراست و شما هی داخل آن وسیله می ریزید و با این انباشتگی اوضاع مالی تان را خراب می کنید.

 

رنگ کیف پول

برای رنگ کیف پول می توانید به سراغ رنگ سبز و آبی، مشکی و سرمه ای و قرمز بروید. تاکید می شود افرادی که عنصر چوب هستند و عدد کوا نامبر آن ها 3 و 4 است از رنگ قرمز، طوسی و سفید استفاده نکنند.

 

کیف پول کهنه

فنگشویی با وسایل کهنه مشکل دارد؛ کیف پول کهنه شما را از گردش مالی جدید دور می کند؛ اگر از کیف پولی استفاده می کنید که کهنه و پاره است حتما آن را عوض کنید هر چند علاقه ی زیادی به آن داشته باشید. این کار پول را از شما دور می کند و زمانی که وسیله جدید یا کیف پول مناسب می خرید چرخش انرژی و جذب انرژی مثبت ثروت در زندگی تان آغاز خواهد شد. همچنین داخل آن می توانید از سنگ های سیترین، جید و آماتیش استفاده کنید که به جذب پول کمک کنند.

 

نحوه استفاده از کیف پول فنگشویی با دوره های فنگشویی

اگر درباره رسیدن به درآمد استفاده از منابع درآمدی خودتان و رسیدن به موفقیت مالی پایدار دچار مشکل هستید و می خواهید فنگشویی را در این مواقع رعایت کنید به شما کمک می کنیم تا به سراغ آموزش فنگ شویی مهشید رئیسی بروید در این پکیج های آموزشی آنلاین شما می توانید در کم ترین زمان ممکن به بالاترین درآمد برسید. این دوره ها با بهترین قیمت و با بهترین نتیجه به شما ارائه خواهد شد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *