ثبت نام بزرگترین دوره فنگشویی ، 12 جلسه ویژه فنگ شویی در دکوراسیون منزل و محیط کار با تخفیف ویژه و قیمت استثنایی
0

فنگشویی میانبری برای ثروت

فنگشویی علمی است که هزاران سال از آن می گذرد. فنگ شویی درباره هر بعدی از زندگی یک اصول و روشی دارد که اگر بتوان را در زندگی اجرا کرد؛ زندگی ما سراسر عشق، محبت، خوشبختی و ثروت خواهد شد. امروزه فنگ شویی در دکوراسیون داخلی به وفور کاربرد دارد؛ چون که اگر شما بتوانید با استفاده از علم این فلسفه اسباب و وسایل را درست بچینید هم دکوراسیون جذابی خواهید داشت و هم می توانید آرامش را به محل زندگی و یا کار خودتان جذب کنید. در حال حاضر به دکوراسیون محل کار اهمیت ویژه ای داده می شد چرا که محل کسب درآمد و افزایش پول و ثروت است. اگر می خواهید درآمد خودتان را زیاد کنید فنگشویی میانبری برای ثروت خواهد بود.

 

ورودی خانه

در جذب ثروت با استفاده از اصول فنگشویی ورودی خانه اهمیت زیادی دارد. اگر انرژی در خانه شما جریان پیدا کند ثروت هم دنباله رو آن خواهد. از این رو بهتر است درب ورودی بزرگ باشد و زمانی که باز و بسته می شود صدایی نداشته باشد. محوطه خانه به خوبی رنگ آمیزی باشد و اگر باغچه و حیات دارید از گل های طبیعی استفاده کنید و گلدان های شکسته، قدیمی و سطل زبانه قدیمی را دور بندازید و آن را تمیز کنید.

 

محیط را تمیز نگهداری کنید

اصلا مهم نیست محل کارتان هست یا محل کار زندگی تان، شلوغی و درهم ریختگی، مانع جریان پیدا کردن انرژی می‌ شود. از این رو ثروت را از شما دور می کند. هر چیزی که باعث شلوغی می شود باید ور داشته شود و هر چیزی که کثیف است باید تمیز شود. گیاه و گل خشک شده را باید را دور بریزید. از طرفی باید چیزهایی جنبه پول را نشان می دهند را جای مخقی بگذارید. قبض بازپرداخت وام و هر آن چه که خرید آن را دوست نداشتید. از طرفی سعی کنید کمد، کشو و لازم خانه را هم تمیز کنید.

 

نماد ثروت در فنگشویی

آموزش فنگشویی، نمادهایی دارد که شما را به یاد پول و فراوانی می گذارد. پول خرد را در جام شیشه ای بریزید تا فراوانی را به یاد شما بیارد. کشتی ثروت نماد دیگری از پول است که بهتر است آن را در کنج خانه شما قرار بگیرد. نمادهای ثروت در فنگشویی تنها در این مسیر به شما کمک می کنند؛ اگر بخواهید ثروت همیشه را زندگی شما جریان داشته باشد، ابتدا باید طرز فکر و باورهای خودتان را درباره پول و ثروت عوض کنید.

 

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *