ثبت نام بزرگترین دوره فنگشویی ، 12 جلسه ویژه فنگ شویی در دکوراسیون منزل و محیط کار با تخفیف ویژه و قیمت استثنایی
0

فنگشویی رو با این تکنیک ها قورت بده

فنگشویی رو با این تکنیک ها قورت بده

فنگشویی یکی از مفاهیمی است که امروزه اهمیت زیادی دارد؛ کسانی که به دنبال موفقیت هستند، فنگ شویی را میان بری برای زودتر رسیدن به موفقیت می دانند؛ چرا که اصول زندگی فنگشویی روشی است که در تمام جنبه ها تاثیر می گذارد.  فنگ شویی برای اتاق خواب، ثروت، پول، کار و دکوراسیون و …… تکنیک و اصول دارد  که در ادامه به آن ها اشاره خواهیم کرد.

 

استفاده از رنگ های مناسب

در فنگ شویی رنگ خیلی اهمیت زیادی دارد. به عنوان مثال شما باید بتوانید رنگ هایی را به کار ببرید، که نماد انرژی مناسبی هستند. در فنگ شویی هر چیزی نماد یک چیزی است به عنوان مثال رنگ ها یک سری نمادهای خاصی دارند. قرمز نماد شانس و ثروت است؛ در صورتی که نارنجی نماد شادی و خوشحالی می باشد. اگر بخواهید روحیه و انگیزه خود را بالا ببرید بهتر است از رنگ زرد استفاده کنید. ضمنا سبز رنگی برای تعادل، آرامش، صلح و شفا است. در صورتی که آبی آرامش بخش می باشد و ارتباط و معنویت را افزایش می دهد. ضمنا سفید نماد پاکی و تمیزی است.

بسیاری از افراد درباره رنگ مشکی در فنگشویی کنجکاو هستند که آیا بار انرژی منفی دارد یا خیر؟ مشکی اگر با رنگ قرمز ترکیب شود از نظر فنگ شویی نماد قدرت است.

 

استفاده درست از گیاهان

حتی اگر یک گیاه هم در منزل خود داشته باشید؛ باید بدانید که همان هم در فنگ شویی تاثیر دارد. جریان هوا باید در زندگی رنگ و بوی خوبی داشته باشد. گیاهان هوا را تصفیه کرده تا محیطی سالم تر داشته باشند. گیاهانی مانند کاکتوس از نظر فنگ شویی خوب نیستند؛ چون که به آب که مایه ثروت است نیاز ندارند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *