ثبت نام بزرگترین دوره فنگشویی ، 12 جلسه ویژه فنگ شویی در دکوراسیون منزل و محیط کار با تخفیف ویژه و قیمت استثنایی
0

فنگشویی ثروت و تاثیر رنگ ها در آن

فنگشویی ثروت و تاثیر رنگ ها

فنگشویی ثروت به یک سری عوامل و سبک زندگی شما بستگی دارد که اگر بتوانید آن‌ها را کنترل کنید خیلی راحت و سریع می توانید به مدار ثروت برسید که پول های بیشتری هست. یک موضوع خیلی جالب جهان یک سری مکانیزم ثابت داردو رنگ ها در آن هر کدام نماد یک چیزی محسوب می شود و آن را برای شما رقم می زند اگر به دنبال پول سازی از فنگ شویی هستید خیلی راحت با استفاده درست از رنگ ها می توانید پول را وارد زندگی تان کنید.

 

نماد سلامتی در فنگشویی با استفاده از رنگ سبز

رنگ سبز که تمامی انسان‌ها این رنگ را به‌عنوان یک رنگ تجدید‌کننده و آغازی دوباره می‌شناسند به‌راحتی می‌تواند شما را به‌عنصر چوب نزدیک کند، البته همیشه نماد سلامتی با کاربرد رنگ سبز یک نماد زیبا به‌حساب می‌آید.

رنگ سبز از جمله رنگ‌هایی است که از لحاظ روان‌شناسی می‌تواند ذهن و روان انسان را آرام نگه دارد؛ چراکه فنگ شوییثروت به  ایجاد فضای سبز در منزل و محل‌کار بسیار اهمیت می‌دهد و به‌همین‌ترتیب است که شما برای فنگشویی ثروت باید از رنگ سبز استفاده کنید؛ چراکه سلامت بنیان خانواده و داشتن فضایی سالم برای زندگی باعث می‌شود تا شما هزینه‌ی خاصی را بابت انواع تعمیرات جزئی‌وکلی محل‌زندگی و محل‌کار خود پرداخت نکنید و یا حتی به‌دلیل مشکلات خانوادگی و تنش‌های روحی مجبور به‌پرداخت هزینه‌های سرسام‌آور ویزیت مشاوره و روان‌پزشک در نظر نگیرید.

با استفاده از ترکیب چندرنگ خاص شما می‌توانید به‌راحتی سلامتی روحی و جسمی خود و اطرافیان‌تان را تأمین نمایید، حتی اگر به هر‌دلیل قادر به نگهداری از انواع گیاهان نمی‌باشید کافیست با استفاده از رنگ سبز محیط زیبا و تداعی‌کننده طبیعت را برای طراحی‌داخلی خود به‌وجود آورید.

 

رنگی قدرتمند در فنگشویی ثروت یعنی قهوه‌ای

رنگ قهوه‌ای یکی از انواع بسیار با ابهت،اسرارآمیز و قدرتمند رنگ‌ها می‌باشد که با به‌کارگیری این‌رنگ شما این قدرت را دارید که حس جاه‌طلبی را به‌راحتی برای شخصیت ستودنی خود به‌وجود آورید و صددرصد جاه‌طلبی باعث می‌شود تا انسان در زندگی به موفقیت و پیشرفت خود به‌شکل سازماندهی شده‌تری فکر کند.

رنگ قهوه‌ای به‌ترکیب دو عنصر معروف آب و چوب اشاره‌ای واضح دارد که صددرصد ترکیب این دو عنصر  فوق‌العاده‌ در فضا باعث می‌شود که شما به‌صورت بسیار باکیفیت‌تری قادر باشید برای جذب ثروت ذهن و محیط خود را آماده کنید؛ چراکه قدرت و هیبتی مثال‌زدنی در رنگ قهوه‌ای نهفته است که  باعث می‌شود تا کسب‌وکار شما نیز در دیدگاه عموم افراد جدید‌تر، مطمئن‌تر و به روز تر شناخته شود و این‌گونه به اعتبار کار شما به‌شدت هرچه بیشتری افزوده می‌شود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *