ثبت نام بزرگترین دوره فنگشویی ، 12 جلسه ویژه فنگ شویی در دکوراسیون منزل و محیط کار با تخفیف ویژه و قیمت استثنایی
0

فنگشویی برای پذیرایی

فنگشویی برای پذیرایی

اگر جزء دسته کسانی هستید که می‌خواهید دکوراسیون محل زندگی یا کارتان را تغییر دهید یا این که عادت دارید تا محیط برای تان تازه باشد بهترین گزینه برای شما فنگشویی است. فنگشویی تنوع زیادی دارد و همان باعث ایجاد تغییر و همین طور تفاوت می‌شود. فنگ شویی چیدمان وسایل با توجه به ورود و خروج انرژی می‌چیند و کمک می‌کند تا شما بتوانید به بهترین سبک زندگی کنید.

 

قسمت‌های مختلف خانه و فنگشویی

خانه از بخش‌های مختلفی تشکیل شده است که اصلی ترین آن پذیرایی می‌باشد؛ در پذیرایی افراد رفت و آمد زیادی می‌کنند و محل ورود و خروج مهمان و میزبان است. بخش‌های دیگر منزل هم اهمیت دارد؛ اما به عنوان مثال اتاق خواب فقط برای استراحت و زمان خواب استفاده می‌شود که دکور آن هم مهم است و روی آرامش داشتن شما تاثیر می‌گذارد؛ اما پذیرایی خیلی پر رفت و آمد است. ما قصد داریم تا در آموزش فنگشویی به شما یاد بدهیم تا بتوانید با رعایت اصول فنگ شویی آن را در پذیرایی خانه ایجاد کرده تا هر کسی به خانه شما وارد می‌شود احساس راحتی کند.

 

معنی فنگ شویی

فنگشویی به صورت کلی به یک سیستم می‌گویند که شباهتی به فلسفه باستان تائو دارد.

اصول فنگ شویی معمولا در میان علوم مدرن جای ندارد و آن را فلسفه چین باستان می‌دانند.

فنگ شویی در کلمه به معنی آب و هواست و در علم چینی به معنی هماهنگ کردن عناصر با همدیگر است.

 

مبانی فنگشویی

اصول فنگ شویی دو پایه کلی دارد که می‌توان یین و یانگ و عناصر پنچ گانه را نام برد. از طرفی یین و یانگ دو عنصر کاملا در تضاد و مکمل همدیگر می‌باشند که در همه اشیا و حیوانات وجود دارند و زمانی که بین آن‌ها تعادل باشد همه چیز خوب است. یین و ینگ در هر جا هستند؛ چون که هر چیزی در جهان با توجه به تعادل می‌باشد و اگر این تعادل از بین برود، انرژی هم از بین می‌رود.

 

رابطه فنگشویی و اتاق پذیرایی

در علم فنگشویی رابطه ای بین انرژی و تاثیر وجود دارد؛ این انرژی دارای دو حالت است مثبت و منفی. اگر انرژی چی در حالت مثبت خودش قرار داشته باشد شنگ چی می‌نامند و تاثیر خیلی زیادی روی افراد و انرژی مثبت آن دارد. خود انرژی به تنهایی چی نام دارد و اگر به سمت انرژی مثبت باشد شنگ چی نامیده خواهد شد.

 

 

وجود وسایل سالم در فنگشویی

فنگشویی با وجود وسایل خراب در زندگی مخالفت دارد؛ هر وسیله که بخواهید در خانه استفاده کنید مشکلی ندارد؛ اما باید سالم باشد. اگر در خانه وسیله برقی، لامپ سوخته، ساعت خراب و … دارید نسبت به سالم کردن آن‌ها اقدام کنید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *