ثبت نام بزرگترین دوره فنگشویی ، 12 جلسه ویژه فنگ شویی در دکوراسیون منزل و محیط کار با تخفیف ویژه و قیمت استثنایی
0

سوالات متداول درباره فنگ شویی

سوالات متداول درباره فنگ شویی

کسانی که می خواهند فنگ شویی را یاد بگیرند درباره آن سوالات زیادی دارند که در این مقاله پر تکرار ترین آن ها پاسخ داده ایم پس با رئیسی کو مرکز آموزش فنگ شویی آنلاین همراه باشید.

 

فنگ شویی چیست؟

بیشترین سوالی که درباره فنگشویی پرسیده می شود؛ این است که فنگ شویی چیست؟ فنگشویی به این معناست که بین محیط کار، محل کسب و کار و الباقی عناصر 5 گانه آب، باد، آتش، خاک، فلز و چوب ارتباط و هماهنگی ایجاد شود. نبود این تعادل و هماهنگی سبب شده تا در بین این انرژی آشفتگی ایجاد گردد و زندگی از جریان خوب به دور باشد. فنگ شویی  از جمله فلسفه های قدیمی چینی است.

 

فنگ شویی در چه جاهایی استفاده دارد؟

فنگشویی اصول و تکنیک هایی دارد که از آن در جنبه های مختلف زندگی می توان استفاده کرد؛ به عنوان مثال فنگ شویی در چیدمان خانه، محل کار و …. کارایی دارد؛ برای جذب پول و ثروت می توان آن را به کار برد و همین طور در جذب آرامش و سلامتی هم تاثیر گذار است.

 

فنگ شویی چه قوانینی دارد؟

در قوانین یک سری ویژگی هایی نهفته است که در ادامه به ان ها اشاره خواهیم کرد. این قوانین درباره برقراری توازن بین انرژی یین مونث و یانگ مذکر است و استفاده از 5 عنصر بر اساس اشکال هشت ضلعی و زمین انجام می گردد.

 

انرژی در فنگشویی به چه معناست؟

یکی از اصلی ترین مسائلی که درباره فنگ شویی وجود دارد انرژی است. انرژی یکی از اصول بنیادی برای آموزش فنگ شویی می باشد. طبق قوانین فنگ شویی تمامی این جهان از انرژی تشکیل شده است. انرژی یا همان چی روی حال بد یا خوب ما تاثیر می گذارد و اگر بتوانید به درستی آن را جریان بدهید به خوبی در زندگی شما صلح و آرامش برپا خواهد شد.

 

تصاویر در فنگشویی چگونه باید نصب شوند؟

در فنگ شویی باید یک سری نکات را هم درباره نصب تابلو رعایت کنید. این علم می گوید که اگر تصاویری از حیوانات وحشی و درنده در بین کوه به پایین حرکت می کنند و همین طور تصاویری که غمگین هستند را نصب نکنید چون که کدورت و کینه را افزایش می دهند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *