ثبت نام بزرگترین دوره فنگشویی ، 12 جلسه ویژه فنگ شویی در دکوراسیون منزل و محیط کار با تخفیف ویژه و قیمت استثنایی
0

در فنگ شویی به موارد زیر توجه کنید؟

توجه به صدا در فنگ شویی

فنگ شویی تأکید دارد که صداهایی مانند صدای پرندگان و صدای آب دارای یک آرامش خاص و بسیار اثربخش بر روان انسان است؛ چرا که مانند یک موسیقی آرام می‌تواند فضا را با آرامش توأم سازد و سعی کنید تا حد امکان از وسایلی که صداهای آزاردهنده دارند دوری کنید. در این مقاله در وب سایت رئیسی کو نکاتی در این باره بیان خواهیم کرد.

 

اهمیت عطر گیاهان و توجه به باد نسیم در فنگ شویی

اما عطر گیاهان طبیعی را تمام افراد به خوبی برای انرژی محیط مورد استفاده قرار می‌دهند و باور دارند انواع بوهای بد مانند غذای فاسد، و یا حتی بوی فاضلاب تا چه حد برای سلامتی روحی و جسمی انسان در زندگی تاثیرات مخربی به همراه می‌آورد؛ چرا که از نظر تنفسی انسان دچار مشکل می‌شود.

یک نسیم ملایم نیز می‌تواند ثأثیر قابل توجهی داشته باشد؛ چراکه وجود نسیم برروی عملکرد تنفس افراد و اکسیژن‌رسانی به آن‌ها با کیفیت بهتری انجام پذیر می‌پذیرد، اما بادهای بسیار گرم و سردصددرصد تاثیر مخربی را برجای می‌گذارند.

فنگ شویی شدیداً توصیه می‌کند که به امواج الکترومغناطیسی توجه نمایید به‌این‌دلیل که بسیاری از جریان‌های فشار قوی برق می‌تواند افراد را در معرض بیماری‌های خاصی مانند فراموشی و یا حتی گاهاً سرطان قرار دهد.

مهم‌ترین مقوله در فنگ‌ شویی در بحث طرح‌ای تزئینات فضا عنوان می‌شود که طراحی‌های خاصی برای سقف و دیوار را باید در نظر داشت که این‌چنین بتوان نمای خاصی را به فضا هدیه دهد و سقف مهم‌ترین عامل در تزئیات است.

تا حد امکان توصیه فنگ شویی این است که از نماهای شیب‌دار برای سقف صرفن‌ظر کنید، هرچه سقف شما ساده‌تر طراحی گردد، انرژی بیشتری به فضا وارد خواهد شد و حتی نورپردازی‌هایی که به صورت غیرمستقیم در فضا قرار دارد را می‌توانید برای طراحی سقف مورد استفاده قرار دهید.

کلام آخر

فنگ شویی به اندازه و ابعاد پنجره نیز توجه دارد؛ چرا که نصب پنجره‌های بزرگ برای آب‌و‌هوای گرم شاید عصبانیت و بی‌قراری را برای افراد به دنبال داشته باشد که البته تمامی مکان‌ها باید یک دیوار بدون پنجره در فضای خود در نظر داشته باشند، که از نظر فنگ شویی پنجره که به حالت نیم‌دایره و گرد باشد جزء پنجره‌های بسیار تاثیر گذار محسوب می‌شود و حتی برای ساخت درب بهتر است درب شما به سمت بیرون باز شود و تا حد امکان هیچ‌گاه درب اتاق‌های را مقابل یک‌دیگر نصب نکنید؛ چرا که این‌کار باعث گردش بی‌رویه انرژی می‌شود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *