ثبت نام بزرگترین دوره فنگشویی ، 12 جلسه ویژه فنگ شویی در دکوراسیون منزل و محیط کار با تخفیف ویژه و قیمت استثنایی
0

درآمدت زیاد کن

درآمد عاملی است که در روحیه و شرایط زندگی افراد تاثیر زیادی می‌گذارد؛ زمانی که فردی درآمد خوبی نداشته باشد در زندگی اش دچار مشکل می‌شود؛ چون که تحت فشار است؛ از این رو افراد همواره دنبال این هستند که درآمدشان را افزایش دهند؛ طوری که جمله درآمدت زیاد کن همیشه جزء اهداف افراد بوده است.

 

هزینه ها را مدیریت کن

خیلی از افراد در آخر ماه پولی ندارند که در حساب شان باقی مانده باشند؛ به عبارتی دیگر هر آن چه که در اول ماه به دست آورده اند را خرج کرده اند. در این زمان مسئله درآمد فرد نیست؛ بلکه هزینه‌هاست. برخی از اوقات درآمد فرد قابل قبول است؛ اما اینقدر که هزینه‌ها بالاست که درآمد پاسخ گوی آن نخواهد بود. در نتیجه یکی از کارهایی که باید برای استفاده از بهینه پول انجام دهید و همین طور بتوانید درآمدتان را بیشتر کنید؛ کم کردن هزینه‌های اضافیست. در زندگی هر کسی با هر سبکی یک سری هزینه‌ها زیادیست و زمانی که فرد آن‌ها را کم کند به مرور خیلی از مشکلات مالیش حل خواهد شد. پس اگر درآمدت زیاد کن اهمیت دارد در کنار آن هزینه هایت را کم کند هم مهم است. به مدت چند ماه تنها برای موارد ضروری هزینه کنار بگذارید و در آخر ببینید که چقدر پول در دست شما باقی می‌ماند.

 

کسب و کار خودت را راه بنداز

امثالی را در اطرافتان دیده اید که با یک تلفن زدن یا کار اندک چه مقدار درآمد دارند که ده ها برابر کار کردن یک کارمند است. شما اگر کارمند باشید ساعت مفید باید 8 ساعت در روز کار کنید تا بتوانید درآمد معمولی داشته باشید؛ در صورتی که اگر یک کسب و کار خودتان را داشته باشید نه تنها بیشتر از آن درآمد را به دست خواهید آورد، بلکه مشکلات کارمندی را هم نخواهید داشت. هر کسب و کاری داشته باشید؛ می‌توانید برای خودتان کار کنید و در قدم‌های بزرگ کار آفرین شوید و خودتان کارمند داشته باشید. پس یکی دیگر از کارها برای درآمدت زیاد کن؛ داشتن کسب و کار خودت است.

 

دیدگاه تان را عوض کنید

شرایط اقتصادی سخت بودن زندگی و مواردی از این چنینی برای یک سری افراد وجود دارد در صورتی که برای یک سری نه؛ همچین مسائلی وجود ندارد برای آن‌ها همیشه وضع خوب است و اوضاع روبه راه است هر چند آن‌ها هم دچار چالش و سختی در زندگی شان می‌شوند؛ اما آن را حل می‌کنند و قوه حل مسائله خوبی دارند.

 

کارهای درآمد زا را در اولویت قرار دهید

در روز ممکن است 5 یا 6 تا کار باید انجام دهید؛ آنی که به شما کمک می‌کند که درآمدتان را بیشتر کنید را در اولویت قرار بدهید، این کار سبب شده تا شما بتوانید کارهایی را انجام دهید که روی درآمدتان تاثیر زیادی می‌گذارد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *