ثبت نام بزرگترین دوره فنگشویی ، 12 جلسه ویژه فنگ شویی در دکوراسیون منزل و محیط کار با تخفیف ویژه و قیمت استثنایی
0

تمرکز در پولسازی

 اهمیت تمرکز در پولسازی

تمرکز در پولسازی یکی از عوامل اصلی افزایش درآمد است؛ خیلی از کسانی که به کاری مشغول می‌شوند پس از مدتی میزان درآمدشان برایشان خیلی اهمیت دارد. چون درآمد است که به شما کمک می‌کند تا بتوانید هم از پس زندگی تان برآیید و هم وسایل مورد نیازتان را خرید کنید.

 

تمرکز چرا

زمانی که شما روی یک موضوعی تمرکز می‌کنید خیلی زیاد قدرت شما در آن حوزه بالا می‌رود. یعنی شما می‌توانید نسبت به کسی که در حال حاضر روی چند موضوع تمرکز دارد بیشتر پیشرفت کنید. برای این که بخواهید درآمد خود را چند برابر کنید در اولین قدم باید به خودتان تعهد بدهید که تمام تمرکزتان را روی این کار قرار دهید. مسائلی که سبب شده تا شما تمرکزتان از روی مسائلی که سبب شده تا دچار سردرگمی شوید کنار بگذارید و سراغ اصل مطالب بروید.

 

چگونه تمرکز کنیم

اول قدم همان طور که گفته شده برای تمرکز کردن باید حتما تعهد بدهید تا تمام حواستان را جمع و جور کنید روی یک موضوع و پس از آن بتوانید. برای تمرکز کردن از خودتان و ذهنتان شروع کنید. هر آن چه که در ذهنتان مثل علف هرز پر شده است را خارج کنید. حاشیه را کنار بگذارید درصد اعظمی از افراد که نمی‌توانند درآمد بالایی داشته باشند درآمد خوبی ندارند. به مسائل پیرامونی که به کارتان و اهداف تان ربطی ندارد توجه نکنید. فکر بیهوده کردن درباره دیگران و کارهایشان را کنار بگذارید.

 

برنامه ریزی کنید

برنامه ریزی کنید تا روزی درباره یک مسائله که درآمد شما را بیشتر می‌کند تمرکز کنید؛ کارهایتان را به خوبی انجام دهید و بتوانید تا آن را به سر انجام برسانید. اگر فردی هستید که تا به حال تمرکز نکردید شروع کنید تا از امروز کم و کم و قدم به قدم تمرکز کنید. یادتان باشد اگر تا به حال به خوبی تمرکز نکردید هیچ اشکالی ندارد؛ به مرور زمان می‌توانید آن را انجام دهید فقط باید ثابت قدم بمانید.

 

دوره‌های پولسازی

یکی دیگر از قدم‌هایی که به شما کمک می‌کند تا بتوانید پولسازی داشته باشید. شرکت و قرار گرفتن در کنار کسانی است که به شما کمک می‌کنند تا پولساز باشید. بسیاری از افراد موفق گفته اند که افرادی که در اطراف دیگران قرار دارند روی تصمیمات و کارهای آن‌ها تاثیر زیادی دارند. از این رو با قرار گرفتن در این دوره ها هم خودتان را گسترش داده و هم تمرکزتان را چند برابر خواهید کرد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *