ثبت نام بزرگترین دوره فنگشویی ، 12 جلسه ویژه فنگ شویی در دکوراسیون منزل و محیط کار با تخفیف ویژه و قیمت استثنایی
0

تأثیر فنگ شویی در سبک زندگی

تأثیر فنگ شویی در سبک زندگی

توجه داشته باشید که آموزه‌های هارمونیک چینی به راحتی توانسته بر سبک زندگی مردم آسیا، آمریکا و اروپا تا حد زیادی تاثیر خود را بگذارد و به محبوبیت فوق‌العاده‌ای دست یابد.

فنگ شویی از جمله دانش‌های خاصی است که به راحتی در دسترس مردم قرار گرفته است و کافی است تا فردی خود این قصد را داشته باشد تا برای بهتر شدن سبک زندگی از اصول فنگ شویی استفاده کند، فنگ شویی به راحتی این قدرت را دارد که آرامش و مدیریت ذهن را در زندگی به افراد ارائه دهد، تا کیفیت سبک زندگی انسان به‌گونه‌ای خاص تقویت شود و بتواند به واسطه‌ی وجود نیروهای مثبت و اثربخش رویه‌ی شادتری را در زندگی خود تجربه نماید.

 

خاطر نشان می‌کنم که بسیاری از وسایلی که از نظر ما جان ندارند همانند مبل، میز، صندلی و یا بسیاری از اشیاء از انرژی سیال بهره می‌برند که فنگ شویی برای متعادل‌سازی زندگی انسان به اشیاء و انرژی هرکدام در طبیعت نیاز دارد.

مفهوم اصلی و بنیادی فنگ شویی یعنی ذخیره‌ی انرژی در هر فضا و مکانی بدون هیچ‌گونه توقفی؛ چراکه انرژی همیشه در حول‌و‌محور زندگی و فضای ما در چرخش می‌باشد و شما با یک چیدمان و ترکیب صحیح می‌توانید انرژی را در فضای خود ذخیره کنید.

بهتر است به این نکته توجه داشته باشید که تمامی عناصر پنج‌گانه مانند خاک، آب، آتش، فلز و چوب به راحتی می‌تواند در کنار اشکال و رنگ‌ها و مواد خاصی تاثیر خود را در زندگی بگذارد، به‌این‌دلیل که عنصر چوب به راحتی با شکل مستطیل خاص خود در کنار رنگ سبز در گیاه بامبو و یا حتی درخت بید اثر خود را به نمایش می‌گذارد که شما می‌توانید در این مواد با رنگی خاص به شکلی زیبا مفهوم تحرک انسان و رشد او را در زندگی احساس کنید.

عمدتاً در فصل بهار و در جهات شرقی شما می‌توانید با رایحی بیاتاین عنصر را مورد کاربرد قرار دهید.

اما عنصر آتش که در اشکال نوک‌تیز و ستاره‌ای و با رنگ قرمز استفاده می‌شود به شور و هیجان در زندگی  می‌کند و شما می‌توانید در فصل تابستان در جهت جنوبی فضای مورد نظر خود با رایحه سوختگی بهاین عنصر توجه کنید.

عنصر خاک که عمدتاً می‌توان آن‌را در اشکال چهارخانه و کوتاه با رنگ زرد در مواد خاصی هم مانند آجر، گچ و سنگ‌های نرم پیدا کرد با مفهوم امنیت و احتیاط و البته راحتی انسان مربوط می‌شود و اصولاً در ابتدای پاییز می‌توانید در مرکز فضای خود با یک طعم شیرین و عطر معطر از عنصر خاک استفاده نمایید.

عنصر فلز را نیز در شکل کمانی و یا گرد فنگ شویی با رنگ سفید عنوان می‌نماید که توسط موادی مانند آهن، برنج نقره و حتی طلا انرژی خود را انتقال می‌دهد و اگر شما از اوایل پاییز فضای خود را با این عنصر  تزئین نمایید به مفهوم قدرت پی خواهید برد.

 

انرژی یین و یانگ فنگ شویی

فنگ شویی انرژی یین خود را در ساختمان‌های بلند و باریک به نمایش می‌گذارد، اما انرژی یانگ در ساختمان‌های گرد که ارتفاع کمی دارند حس می‌شود؛ چرا که در ساختمان‌های کم‌ارتفاع قدرت زمین مورد تأثیرگذار است و این نکته را به خاطر داشته باشید که عناصر، رنگ‌ها و اشکالی که در طراحی داخلی مورد استفاده قرار می‌گیرند هر کدام می‌توانند انرژی خاصی را بهانسان انتقال دهند.

البته در فنگ ‌شویی توجه به موقعیت‌های خاص باعث می‌شود ذخیره به صورتی مورد توجه ذخیره شود و سلامت روحی و جسمی افراد با استفاده از تعادل انرژی در سبک زندگی آن‌ها مورد توجه قرار گیرد و این‌گونه شما برکت بیشتری را در زندگی حس خواهید کرد.

اصولاً قدرت یین و یانگ فنگ شویی تأکید دارد که در نزدیکی گورستان به هیچ‌عنوان نباید سکونت داشته باشید؛ چراکه در نزدیکی بیمارستان، زندان و یا کلانتری انرژی‌های مخربی بدست می‌آمد که انسان را با روحیه‌ی ضعیفی روبه‌رو خواهد ساخت.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *