ثبت نام بزرگترین دوره فنگشویی ، 12 جلسه ویژه فنگ شویی در دکوراسیون منزل و محیط کار با تخفیف ویژه و قیمت استثنایی
0

اجزای اصلی فنگ شویی

اجزای اصلی فنگ شویی

اجزای اصلی فنگ شویی کمک زیادی به شما در به کارگیری انرژی می کند. اگر شما بتوانید فنگ شویی را به خوبی بشناسید و اجزای آن را درست استفاده کنید بهتر از هر کس دیگری می‌ توانید از مفاهیم آن بهره بگیرید. فنگ شویی ممکن است به موارد زیادی اشاره کند در این بخش به چندتا از آن ها اشاره خواهیم کرد پس با ما همراه باشید. (رئیسی کو دپارتمان اموزش فنگشویی برای همه افراد در همه توان است)

 

فنگ شویی چیست

فنگ شویی یکی از مفهوم های دوران باستان است که منشا آن متعلق به دوران چین است. چی در فنگشویی به انرژی اشاره دارد. استفاده از انرژی در طرح و الگوهای مختلف در زندگی تاثیر زیادی دارد. اگر بتوانید با استفاده از انرژی چی زندگی خوبی برای خودتان بسازید؛ به راحتی می توانید در تمام جنبه ها مثل مالی، عشق، ازدواج و سلامتی موفقیت آمیز عمل کنید.

 

درختان

فنگشویی روی هر چیزی تاثیر زیادی دارد به عنوان مثال درختان و گیاهان در فنگ شویی جایگاه بالایی دارند. این فلسفه به استفاده از گل و گیاهان تاکید زیادی دارد و همواره سعی می‌ کند تا به دنبال کنندگان خودش پیشنهاد دهد تا در خانه شان از گل استفاده کنند. گل رایحه طبیعت را در طبیعت پخش کند.

 

آب

آب انرژی حیات است. حتی تصور این که یک روز هم بدون اب زندگی کنیم سخت است. آب انرژی را به سمت خودش جذب می کند و آن را حفظ می کند. صدای آب یکی از منابع اصلی طبیعت برای حفظ احساس آرامش است و بدن انسان تا بخش زیادی از آب تشکیل شده است. همه این ارتباطات سبب شده تا فنگ شویی به آب اهمیت زیادی بدهد.

 

آینه

فنگ شویی روی آینه بسیار حساس است. آینه نماد انعکاس است زمانی که می خواهد انعکاس دهد همه چیز در آن متفاوت است؛ از این رو فنگشویی اجاره نمی دهد تا آینه را در هر جایی استفاده کرد و باید در جاهای خاصی استفاده شود چون که می تواند انرژی را خارج کند.

 

سنگ ها

شاید برایتان جالب باشد که فنگ شویی درباره سنگ هم ایده و اصول دارد. سنگ ها منبع ارتعاشات انرژی هستند به عنوان مثال کریستال به رنگ لیمویی می تواند ثروت را به حد زیادی جذب دهد و روی اعتماد به نفس شما هم تاثیر دارد. در زندگی شخصی و کاری اعتماد به نفس رکن اصلی را بازی می کند هر اندازه که اعتماد به نفس شما بیشتر باشد تاثیر شما در موفق بیشتر است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *