ثبت نام بزرگترین دوره فنگشویی ، 12 جلسه ویژه فنگ شویی در دکوراسیون منزل و محیط کار با تخفیف ویژه و قیمت استثنایی
0

آموزش دکوراتاق کوچک با چند ترفند ساده

آموزش دکوراتاق کوچک با چند ترفند ساده

آموزش دکوراتاق کوچک امروزه اهمیت بیشتری نسبت به گذشته دارد؛ چرا که در حال حاضر در شهرها بزرگ کمتر خانه هایی پیدا می‌شوند که متراژهای خیلی بالایی داشته باشند. زندگی آپارتمان نشینی سبک و حالت متفاوتی نسبت به گذشته پیدا کرده است، اتاق‌ها کوچک تر شده اند؛ از این رو افراد برای دکوراسیون این اتاق‌ها دغدغه دارند. در این مقاله در آموزش دکوراتاق کوچک به شما مطالبی گفته خواهد شد پس با رئیسی کو همراه باشید.

 

استفاده از رنگ

در آموزش دکوراتاق کوچک چه بقیه جاها، سلیقه و سبک زندگی شما حرف اول را می‌زند. اما در دکور اتاق کوچک شما باید این موضوع را قبول کنید که سبک و سلیقه تان را باید با متراژ اتاق تان هماهنگ کنید. در آموزش دکوراتاق کوچک معمولا سعی بر این است که علاوه بر زیبایی اتاق به بزرگ نشان دادن آن هم توجه شود. رنگ در دکوراسیون خانه تاثیر بسیار زیادی دارد. در خانه‌‌های کوچک پیشنهاد می‌شود که از رنگ‌های روشن استفاده کنید. رنگ روشن فضای خانه را دلباز تر و متراژ آن را از حالت عادی بزرگ تر نشان می‌دهد.

 

استفاده از وسایل کم

دومین مورد در آموزش دکوراتاق کوچک این است که خانه تان را با وسایل پر نکنید، هر چه خانه کوچک تر مقدار وسایلی که در آن استفاده می‌شود باید کمتر باشد. بهتر است از کمترین وسایل در دکور کردن اتاق کوچک استفاده کنید تا خیلی شلوغ و پلوغ نباشد و دست و پا گیر نشود. اگر شما وارد یک اتاق کوچک شوید که پر از وسایل است چه حسی به شما دست می‌دهد؟ به همین دلیل تا جایی که ممکن نظم وسایل و جا گیر نبودن آن‌ها را هم در نظر بگیرید.

 

استفاده از فضای دیوار

زمانی که شما بخواهید یک فضای کوچک را دکور کنید از دیوارها نهایت بهره را ببرید. سعی کنید فضای خالی دیوار را پر کنید. یکی از کارهایی که امروزه انجام می‌دهند نصب تلویزیون روی دیوار است تا بتوانند میز تی وی را حذف کنند و فضا را برای آن باز کنند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *