ثبت نام بزرگترین دوره فنگشویی ، 12 جلسه ویژه فنگ شویی در دکوراسیون منزل و محیط کار با تخفیف ویژه و قیمت استثنایی
0

آموزش باگوا

توجه به آرامش درونی در زندگی

آموزش باگوا شما را به جایی می رساند که حتی فکرش را هم نمی‌کنید. بدون‌شک تمامی انسان‌ها در زندگی به دنبال آرامش‌ذهن و سلامت‌روحی خود هستند به همین دلیل است، که اگر از انسان‌های ثروتمند سوال کنید آیا خوشبخت هستید؟ شاید در پاسخ به شما بگویند هیچ احساس خوبی نسبت به زندگی ندارند به این دلیل که، تنها پول و ثروت معیار خوشبختی انسان نیست.

تنها چیزی که می‌تواند به انسان این انگیزه را بدهد که باید در زندگی چگونه از زندگی لذت ببرد، آرامش ذهنی است که خداوند به همه عطا کرده است، اما متاسفانه برخی از افراد به هر دلیلی خود را از داشتن این نعمت مهم و  بزرگ محروم می‌کنند.

شما با استفاده از  آموزش باگوا به‌راحتی می‌توانید موقعیت‌های خاص را در فضای مورد نظر خود پیدا کنید و با چیدمانی صحیح ذهن و فکر خود را با آرامش همراه کنید و اصولاً دکوراسیون‌ داخلی منزل به این دلیل به جایگاه مهمی دست یافته است که منزل هر فردی اولین و مهم‌ترین مکانی است که انسان زمان بیشتری را در آن سپری می‌کند و شایسته است با اصول خاصی به چیدمان و ترکیب وسایل پرداخته شود.

 

تأثیر پذیری از نظر باگوا

از نظر باگوای علم فنگ شویی همه‌چیز بر دیگر چیز‌ها تاثیر دارد، بدون‌شک شغل و نوع درآمد شما بر روند زندگی و کیفیت زندگی زندگی شما تاثیر می‌گذارد و حتی بسیاری از روابطی که شما در زندگی آن‌را تجربه می‌کنید بر روی نحوه ارتباط شما با دیگران نیز تاثیر بسیاری می‌گذارد.

حتی سلامت خانواده بر روی سلامت شما تاثیر بزرگی می‌گذارد، پس سعی کنید از قدرت تاثیر‌پذیری در زندگی غافل نشوید تا بتوانید سبک زندگی خود را با کیفیت بهتری مدیریت نمایید، باگوا به شما نشان می‌دهد که با ترکیب‌بندی وسایل و اشیاء منزل خود به واسطه‌ی اصول فنگ شویی دقیقاً در زندگی به دنبال چه‌چیزی هستید؟ و ذهن شما بر روی چه عواملی تأکید بیشتری دارد؛ چراکه هرگونه به هم‌ریختگی محیط بدون‌شک به آشفتگی ذهن مربوط می‌شود؛ بدین‌ترتیب‌که انسان در وجود این اراده را نمی‌بیند که بخواهد محیط خود را با یک نظم و ترتیب خاص سازماندهی کند و طبیعتاً شلختگی محیط باعث کند شدن روند تصمیم‌گیری در زندگی انسان می‌شود و شاید در نگاه اول این موضوع کمی مسخره به‌نظر بیاید، اما اگر در چنین موقعیت‌هایی به درون خود مراجعه کنید متوجه خواهید شد که محیط شما چه تاثیر بالایی بر روی شخصیت شما می‌گذارد.

به‌همین‌دلیل است که همیشه باید به دکوراسیون داخلی محل‌کار و منزل توجه ویژه‌ای نشان داد و با به‌کارگیری تکنیک‌های باگوا صددرصد خواهید توانست محیط خود را به‌شکل ویژه‌ای برای دریافت انرژی مثبت آماده کنید.

 

اهمیت عناصر در باگوا

توصیه‌ی ما به شما این است که همیشه پنج عنصر مهم فنگشویی به‌نام:

o      چوب

o      آتش

o      فلز

o      آب

o      زمین

را در چیدمان و ترکیب‌بندی لوازم مورد‌نظر فضای خود به‌کار ببرید؛ چرا که ترکیب هر کدام از این عناصر با یک‌دیگر می‌تواند غوغایی در سبک دکوراسیون داخلی شما به‌پا کند.

شما باید به اتاق‌خواب خود و طراحی‌داخلی این اتاق دقت نمایید، کاملا مشخص است که سلامتی و بهداشت روحی و جسمی شما در اتاق‌خواب بیشتر به چشم می‌آید و به‌همین‌خاطر استفاده از این عنصر زمین برای طراحی‌داخلی اتاق مهمی مانند اتاق‌خواب بسیار مهم است که شما می‌توانید از سنگ‌های خاصی در این اتاق استفاده کنید و رنگ‌های خاصی مانند صورتی و یا حتی استفاده از اشکال مربع و صاف می‌تواند وجود عنصر زمین را تقویت کند.

 

گردش انرژی با باگوا

حرکت انرژی در خانه و محل‌کار مهم‌ترین حرکتی است که انسان باید به‌آن توجه داشته باشد، که باگوا قادر است به‌راحتی این حرکت را مدیریت کند؛ چراکه باگوا جزء تکنیک‌های خاص باستانی و شرقی در زمنیه‌ی حرکت انرژی می‌باشد که برای بهبود سبک زندگی انسان راه‌کارهای خاصی را معرفی می‌کند.

به این‌دلیل‌که، برخی از انسان‌ها متاسفانه با بحران‌های روحی بسیار سختی در زندگی مواجه می‌شوند و بدون این‌که بدانند شاید اگر به فضای زندگی خود کمی بیشتر رسیدگی نمایند، تا حد زیادی از بحران‌های روحی آن‌ها کم شود.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *